Streda, 3. marec, 2021 | Meniny má Bohumil, BohumilaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ročné diea prevážali v ohrození života sedem hodín bez lekára (Spä na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodno

Sanitar v sanitke?

Podla autorky clanku dietako v sanitke neprevazali ani zdravotnicki zachranari, ani sofer, ale iba sanitari, kt. cinnost je zamerana na starostlivost o zdravotnicke pomocky a material,starostlivost o prostredie pacienta, zvlast udrziavanie cistoty a hygieny.
Ak dietako prevazali pracovnici s inou odbornostou, treba to opravit. Vyrazne to znizuje kvalitu clanku a aj redakcie.
 

 

Bez toho, ze by som si chcel robit srandu z vazneho pripadu by som povedal, ze reporter to asi zobral sa samozrejme, ze v sanitke je sanitar... Mohol radsej napisat, ze sanitkar, to by lepsie sedelo.
.
Lianke prajem skore uzdravenie a dlhy zivot.
 

 

Čo možno očakáva od autorky, ktorá dá ako text pod obrázok gramatickú perlu: Matka ročnej Lianky na ceste do Banskej Bytrici. To je úroveň a k tomu "svojka" vymachlenej matky... Bulvár NČ je oproti tomuto amatérsky odvar!!!
 
Hodno

lekarske spravy

Ja som si v lekárskych správach prečítal tožko klamstiev a výmyslov - o sebe alebo o mojich deoch ... a to sme aj ja aj moje deti relatívne zdraví. Lekári sú nadradená kasta, ktorá sa nemusí riadi morálkou.
Je to hrozné.
 
Hodno

 

Toto je nonsens. Mali ich previezt vrtulnikom a s lekarom.
 

 

Môžeme by radi že je nás málo vrážd,poažmo ublížení na zdraví v afekte v súvuslostis fungovaním inštitúcií pod dohžadom čoraz menej fungujúceho štátu.
 

 

Asi ano. Ti, ktori by boli cielom, mozu byt radi, ze sme relativne mierumilovni a zaroven nemame pristup k zbraniam ako v USA. Ale tipujem, ze raz sa Harman zopakuje..
 

 

Bacha, mňa už za podobnú myšlienku vymazali ;)
 

V afekte?

Ani nie. A ak, tak len per lex...
 
Hodno

Primitivne pomery

Ti v Prahe museli zirat jak vyorane mysi ked to dieta k nim doviezli.
 

Článo je ale o ceste naspä z Prahy

Slovensko zabezpečovalo pre kritický stav cestu vrtužníkom z Bystrice do Prahy, článok je o návrate z Prahy domov, ktorý zabezpečovala česká nemocnica. Zase na druhej strane je asi dôležitejšie, ako operácia dopadla a že vôbec operácia v Prahe bola narýchlo zabezpečená.
 

mne z článku nie je jasné, kto

zabezpečoval prevoz spä. Mohla to by aj SK prepravná služba.
 

...

so zverejnením článku mal novinár jednoznačne počka do získania stanoviska českej nemocnice a podrobnejšieho vyjasnenia okolností, či i do vyjadrenia prísl.zdrav.poisovní.
A aký zmysel vôbec malo uverejni tie fotografie? Kvôli autenticite? No...
 

 

článok je chaotický, nie je jasné kto mal zabezpeči lekára pri prevoze, jasné je jedine to, že diea išlo z Prahy na Slovensko. Podža článku to vychádza na Prahu, ale výsledkom emócii bude, že to posr..... slováci, či skôr slovenskí doktori, lebo tí môžu za všetko, napríklad aj za cunami.
 
Hodno

 

„K samotnému transportu pacientky sa nevieme vyjadri, nakožko bol vybavovaný Klinikou detskej onkológie v Prahe."

takze Fico nie je na vine, velmi ojedinele
 

 

Fico je na vine ako vzdy, zodpoveda za vsetok ten marazmus v tomto state. Hlavne ze jemu jeho cteny poslanecky ... vyvaza ochranka za nase.
 

 

Nemyslím si. Na vine sú jeho voliči. Keby bol Fico neobmedzený diktátor, tak prosím, ale za toto si môžu Slováci v priemere sami...
 

 

Ale tych volicov si Fico osprostel a sustavne osprostieva na svoj obraz. Samozrejme tito volici musie byt dostatocne povolni. Nuz Slovaci...
 
Hodno

 

Takto vyzera zdravotnictvo po 12 rokoch vlady SMERu!

Hlavne, ze na kupovanie dochodcovskych volicov vianocnymi a neviemakymi prispevkami sa vzdy peniaze najdu. Rozhadzovat hotovost - na to vela odbornosti netreba.
Ale inak, jedine co tito sraci dokazali bolo s velkou slavou zacat likvidaciu schatranych zvyskov nedostavanej nemocnice na Razsochach.
 
Hodno

 

Ak bol ten stav taky akutny ako sa popisuje, tak by som sa v prvom rade z tej Prahy nikam do BB netrepal. Ak im ponukli liecbu tam, mali tam zostat minimalne do stabilizacie stavu a nasledne riesit transport blizsie.
 

1 2 3 > >>

Už ste čítali?